Товарна біржа «АУКЦІОНІСТ» зареєстрована «06» липня 2009 року.
Організаційно-правова форма: товарна біржа.
Місцезнаходження: 04053, м. Київ, вулиця Обсерваторна, будинок 21 А.
Код ЄДРПОУ: 35010836.
Директор: Щербін М.С.

Спеціалізація - організація і проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів з продажу рухомого і нерухомого майна та майнових прав згідно чинного законодавства України.

Товарна біржа «АУКЦІОНІСТ» надає послуги ліцитатора для проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів та здійснює регулювання біржових операцій.

Право товарної біржі здійснювати реалізацію майна шляхом проведення аукціонів (публічних торгів) та біржових торгів передбачено чинним законодавством України, Статутом, Правилами біржової торгівлі, які затверджені .

В діяльності товарної біржі беруть участь фахівці з досвідом роботи, а саме: юристи, фахівці з продажу майна, оцінники, товарознавці, фахівці з ведення спеціалізованого бухгалтерського обліку.

Операційні зали, що використовується товарною біржою для проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів знаходяться за адресами:
- м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55 (велика зала);
- м. Київ, вул. Обсерваторна, 21 А (мала зала).

Конкурентні переваги Товарної біржі «АУКЦІОНІСТ»:
- готовність до організації та проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів з продажу ліквідного та неліквідного майна;
- досвід фахівців, які беруть участь у діяльності товарної біржі, з організації та проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів більше десяти років;
- наявність технічних можливостей для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону, біржових торгів з урахуванням виду і особливостей майна, що підлягає продажу;
- можливість проведення аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів за місцем знаходження замовника, на всій території України;
- гнучкі та вигідні умови організації, проведення та визначення вартості аукціонів, біржових торгів, конкурсів, тендерів.

Під час своєї діяльності товарна біржі неухильно дотримується вимог чинного законодавства України.

Головними перевагами Товарної біржі «АУКЦІОНІСТ» завжди були і залишаються висока якість надання послуг, порядність, професіоналізм, оперативність виконання замовлень, конкурентоспроможна ціна наданих послуг.